Kino4ua.com
FullHD 1080p
R

Джон Уік 4

Він був поганим бандитом і найманцем, але хотів жити і кохати в мирі. Його кохана помирає від хвороби, а син кацапської мафії вбиває його собаку, подарунок дружини. Вік вирішує помститися, порушивши головний мафіозний закон. Він призначає величезну винагороду за голови переляканих злочинців. Суми, що виплачуються тим, хто зможе ліквідувати злочинців, зростають і зростають. Щоб вижити, Джон змушений вести війну за найвищими столами злочинного світу. Для цього він шукає гравців з величезним впливом і владою. Пошуки починаються в Нью-Йорку і продовжуються в Берліні, Парижі та Осаці. ©Kino4ua Джон Уік 4 2023 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
16+
IMDb8.0
Основний торрент
  • Плеєр
  • Трейлер
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?