Kino4ua.com
FullHD 1080p
R

Закоханий Шекспір

Рік:
Ор. назва:
Shakespeare in Love
Країна:
США, Велика Британія
Режисер:
Джон Медден
Тривалість:
02:03:38
Переклад:
Українська мова Двоголосий закадровий | 1+1
Переклад:
Original English Оригінал, Субтитри
Переклад:
Російською - Оригінал
Фільм розповідає про тернистий шлях, який чекає на майбутнього великого драматурга. Молодий Вільям долає труднощі творчої кар'єри, фінансові труднощі та примхи клієнтів, але врешті-решт доля робить йому подарунок. Наречений Віоли намагається вивезти її з Англії.
Фільм показує Шекспіра не лише як творця, а й як живу людину, яка пережила пристрасть і відчай, радість і горе. Ця любовна мелодрама шукає відповіді на питання про дивну долю великого драматурга і пояснює, як були написані п'єси, що досі підкорюють серця читачів по всьому світу. ©Kino4ua Закоханий Шекспір 1998 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
16+
IMDb7.1
Основний торрент
  • Плеєр
  • Трейлер
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?