Kino4ua.com
HD 720p
PG

ПоліПолі: Історія папуги!

Рік:
Ор. назва:
Paulie
Країна:
США
Режисер:
Джон Робертс
Тривалість:
01:31:23
Переклад:
Українська мова Багатоголосий закадровий | Інтер
Переклад:
Original English Оригінал
Переклад:
Російською - Оригінал
Михайло Беренков - звичайний російський іммігрант, який приїжджає до США в пошуках кращого життя. Але все виявляється не так просто, як він думав, і він влаштовується на менш престижну роботу доглядальником у провідному університеті з дослідження тварин. Там він знайомиться з папугою на ім'я Поллі, яка, на відміну від своїх побратимів, не лише балакуча, а й дуже розумна. Однак пташка приховує свої таланти від оточуючих. Натомість Поллі розповідає Михайлові лише про те, що він розлучений зі своєю найкращою подругою та коханкою Марі і все ще мріє повернутися додому... ©Kino4ua ПоліПолі: Історія папуги! 1998 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
0+
IMDb6.5
Основний торрент
  • Плеєр
  • Трейлер
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?