Kino4ua.com
HD 720p
PG-13

Брати блюз 2000

Рік:
Ор. назва:
Blues Brothers 2000
Країна:
США
Режисер:
Джон Лендіс
Тривалість:
02:03:35
Переклад:
Українська мова Багатоголосий закадровий | НЛО-ТВ
Переклад:
Original English Оригінал
Переклад:
Російською - Оригінал
Після звільнення з в'язниці Елвуд Брюс дізнається про смерть брата і розпад їхнього гурту "Брати Блюз". Більшість учасників гурту вже давно відійшли від музики і працюють на різних роботах. Однак за поворотом долі Елвуд змушений возз'єднати свою стару групу. Тим часом вони дізнаються, що католицький сиротинець, де він та його брати і сестри виросли, хочуть знести. Щоб запобігти цьому, потрібна величезна сума грошей. Тому Елвуд вирішує взяти участь у музичному конкурсі з великим призом. Чи вдасться Елвуду возз'єднати старих музикантів і знайти гідну заміну загиблим? ©Kino4ua Брати блюз 2000 1998 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
0+
IMDb4.9
Основний торрент
  • Плеєр
  • Трейлер
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?