Kino4ua.com
480p
R

Бастіон

Рік:
Ор. назва:
Safe House
Країна:
США
Режисер:
Ерік Стівен Став
Тривалість:
01:52:01
Переклад:
Українська мова Багатоголосий закадровий | Cine+
Переклад:
Original English Оригінал
Мейс, колишній агент Секретної служби на пенсії, перетворив свій будинок на фортецю. Кожна кімната обладнана зброєю, готовою до негайного використання. Мейс розповідає оточуючим, що у нього є всі підстави побоюватися за своє життя і що він продовжує привертати увагу ворожих спецслужб як власник чутливої і надсекретної інформації.

Але навіть близькі вже давно перестали вірити в героя і стали вважати ці інструменти, завжди готові до бою, не більше ніж проявом іпохондрії або старечої параної. Лише слуга Енді намагається допомогти йому оговтатися і повернути здоровий глузд.

Але що є правдою? І що такого незвичайного в колишньому агенті? Адже кажуть, що "якщо у вас параноя, це не означає, що за вами не стежать".

Чи це один зі страхів відставних, напівбожевільних агентів? Незабаром все стане відомо. ©Kino4ua Бастіон 1998 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
16+
IMDb6.9
Основний торрент
  • Плеєр
  • Трейлер
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?