Kino4ua.com
HD 720p
R

Мудрість крокодилів

Рік:
Ор. назва:
The Wisdom of Crocodiles
Країна:
Велика Британія
Режисер:
По-Чін Леонґ
Тривалість:
01:39:15
Переклад:
Українська мова Багатоголосий закадровий | К1
Переклад:
Original English Оригінал, Субтитри
Переклад:
Російською - Оригінал
Герой фільму неймовірно харизматичний і сексуально привабливий. Жодна жінка, яку він зустрічає, не може встояти перед його чарами. Хто б міг подумати, що донорами для Стівена, вампіра, який смокче кров молодих і здорових жінок, будуть лише бідні люди? Йому потрібна не просто кров, а кров, яка повинна містити гормони любові та пристрасті. Тільки з такою сумішшю він може вижити і почуватися добре.
Жертви в його ліжку спочатку вибиваються з сил, а потім трясуться до смерті. Але красень-упир ніколи не буває повністю задоволений, тому він шукає її. І ось він зустрічає таку дівчину. Анна пов'язана з ним вічним коханням. Душа Стівена відчуває те, чого він ніколи не відчував раніше. Але доля пари вирішена. Єдине, що вампір може запропонувати своїй коханій - красиву смерть. ©Kino4ua Мудрість крокодилів 1998 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
16+
IMDb6.2
Основний торрент
  • Плеєр
  • Трейлер
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?