Kino4ua.com
HD 720p
PG-13

Майже герої

Рік:
Ор. назва:
Almost Heroes
Країна:
США
Режисер:
Крістофер Гест
Тривалість:
01:30:19
Переклад:
Українська мова Двоголосий закадровий | Новий канал
Переклад:
Original English Оригінал, Субтитри
У 1804 році за дорученням президента Сполучених Штатів організовується західна експедиція на чолі з Льюїсом і Кларком. Невідомо для них, за тим же маршрутом була відправлена інша експедиція, яку доручили Леслі Едвардсу (Метью Перрі). Розуміючи, що йому потрібен хтось, хто знає місцевість, Леслі наймає витривалого слідопита Бартолом'ю Ханта (Кріс Фарлі) і збирає жменьку невдах, серед яких - Гай Фонтейн (Юджин Леві), перекладач без знання іноземних мов.

На шляху до Тихого океану вони стикаються з різними перешкодами, зокрема з дикими ведмедями, місцевими племенами та групою іспанських конкістадорів на чолі з Ідальго (Кевін Данн), які намагаються перехитрити іншу експедицію. ©Kino4ua Майже герої 1998 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
0+
IMDb5.7
Основний торрент
  • Плеєр
  • Трейлер
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?