Kino4ua.com
480p
PG-13

Лицар у Камелоті

Рік:
Ор. назва:
A Knight in Camelot
Країна:
США
Режисер:
Роджер Янг
Тривалість:
01:24:35
Переклад:
Українська мова Багатоголосий закадровий | К1
Переклад:
Original English Оригінал
Переклад:
Російською - Оригінал
У калейдоскоп таких феєричних подій неможливо повірити - талановита вчена опиняється в минулому! І не просто в Англії дев'ятнадцятого століття на балі-маскараді, а в епоху самого короля Артура. Міс Морган ув'язнює сер Саграмур, виставляє її на суді і вирішує з лицарями Круглого столу її долю. Розторопна Вів'єн дає зрозуміти Артуру, королеві Гвіневрі та чарівникові Мерліну, що її скромна персона може принести величезну користь королівському двору, і глава держави, добре все обміркувавши, вирішує залишити дівчині життя. ©Kino4ua Лицар у Камелоті 1998 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
12+
IMDb4.7
Основний торрент
  • Плеєр
  • Трейлер
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?