Kino4ua.com
480p
PG-13

Мерлін - перший лицар / Мерлін (1 Сезон)

Рік:
Ор. назва:
Merlin
Країна:
США, Велика Британія
Режисер:
Стів Баррон
Тривалість:
01:27:14+01:27:33
Переклад:
Українська мова Двоголосий закадровий | ICTV
Переклад:
Original English Оригінал, Субтитри
Переклад:
Російською - Оригінал
Чергова екранізація популярної історії, яка переносить нас до Камелоту, де ми зустрічаємося зі знаменитим королем Артуром, лицарем Ланселотом та чарівником Мерліном. Герої проекту знайомі багатьом глядачам як легендарні персонажі, які звільнили свою землю від темних сил і відновили гармонію та мир. Однак до їхніх великих діянь у Камелоті панував хаос. Його населяли чаклуни, феї та дракони, які хотіли поділитися своєю землею з людьми. У ті темні дні народився великий чарівник на ім'я Мерлін, людина величезної і безмежної сили. Йому судилася велич, але в дитинстві він міг про неї лише мріяти. Але Мерлін виступив проти Маб, Моргани та Варнігара і вибрав сторону добра, а не долі. Відтоді в Камелоті відбулася велика і легендарна битва, яка завершилася приходом до влади Артура і появою лицарів Круглого столу. ©Kino4ua Мерлін - перший лицар / Мерлін (1 Сезон) 1998 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
12+
IMDb7.1
Основний торрент
  • Плеєр
  • Трейлер
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?