Kino4ua.com
HD 720p
R

Чистильник

Рік:
Ор. назва:
Sweepers
Країна:
Південна Африка, США
Режисер:
Кіоні Ваксман
Тривалість:
01:36:51
Переклад:
Українська мова Багатоголосий закадровий | НЛО-ТВ
Переклад:
Original English Оригінал, Субтитри
Переклад:
Російською - Оригінал
Солдати-сапери часто працюють у гарячих точках і переїжджають туди зі своїми сім'ями. Під час рейду на підрозділ солдатів-саперів на міні підірвався 11-річний син солдата-сапера. Хлопчик просто намагався сховатися від "розправи" і не зрозумів, що наступив на міну, яка одразу ж вибухнула. Через деякий час після цієї трагічної події до Анголи знову відправляється спеціальна інженерна група для виявлення невідомих мін, що знаходяться в руках терористів. Єдина людина, яка може допомогти їм у цій місії - Крістіан, колишній командир підрозділу розмінування. Тепер йому випала честь запобігти новим смертям, спричиненим небезпечними наземними мінами. Міни вбивають без попередження і милосердя. ©Kino4ua Чистильник 1998 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
16+
IMDb4.3
Основний торрент
  • Плеєр 1
  • Плеєр 2
  • Трейлер
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?