Kino4ua.com
FullHD 1080p
PG-13

Цілитель Адамс

Рік:
Ор. назва:
Patch Adams
Країна:
США
Режисер:
Том Шедьяк
Тривалість:
01:55:22
Переклад:
Українська мова Багатоголосий закадровий | ТРК Україна
Переклад:
Original English Оригінал, Субтитри
Переклад:
Російською - Оригінал
Головний герой Гантер Адамс через особисті проблеми загруз у серйозній депресії, через яку навіть намагався покінчити життя самогубством. Він усвідомлює свою проблему і вирішує добровільно лягти в психіатричну лікарню. Там він бере участь у групових сеансах з іншими пацієнтами, під час яких головний герой розуміє, що з легкістю може розсмішити інших людей. І це своєю чергою покращує їхній стан. Після одужання головний герой приймає рішення вступити до коледжу. Хоча його вік значно більший ніж у звичайних студентів. Його приймають на навчання. Уже будучи студентом, майбутній лікар намагається багато говорити зі своїми пацієнтами і найголовніше смішити їх. Він упевнений, що під час сміху виділяється величезна кількість гормонів. Які покращують загальний стан пацієнта, а саме знижують тиск, регулюють роботу серця. Адамс для кожного підбирає свій підхід. Для дітей він кумедний клоун, а для літніх людей - вихований та інтелігентний молодий чоловік. Він зміг знайти спільну мову навіть із пацієнтом, якого боїться вся лікарня. Це обурило самого ректора. Тепер він вимагає від головного героя, що б той скоротив спілкування з усіма пацієнтами і заглибився у вивчення теорії. При цьому ректор усіма силами намагається відрахувати Адамса. ©Kino4ua Цілитель Адамс 1998 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
12+
IMDb6.8
Основний торрент
  • Плеєр 1
  • Плеєр 2
  • Трейлер
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?