Kino4ua.com
480p
R

Ворон: Шлях до раю (1 Сезон)

Рік:
Ор. назва:
The Crow: Stairway to Heaven
Країна:
Канада
Режисер:
Скотт Вільямс
Тривалість:
1 серія: ~ 43:00 (цілком серій: 22)
Переклад:
Українська мова Двоголосий закадровий
Переклад:
Original English Оригінал
За легендою, ворон прилітає за душами померлих. Він супроводжує їх до царства мертвих. Хтось помирає мирно і добровільно. Інші помирають раптово від рук іншого. Іноді ворон, який має право вирішувати долю померлих, повертає їх до живих. Однак це відбувається лише для того, щоб помститися за таку несправедливість.
Людина дестабілізує світ, вдаючись до насильства. Насильницька смерть не вітається вороном. Ерік Девін, герой серіалу, не помре природною смертю. Він буде одним з тих, кому Ворон дозволить повернутися, щоб зв'язати всі кінці з кінцями. Несправедливість має бути покарана. І вбивці Еріка будуть суворо покарані. ©Kino4ua Ворон: Шлях до раю (1 Сезон) 1998 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
16+
IMDb🐼
Основний торрент
1 сезон
  • Плеєр
  • Трейлер
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?