Kino4ua.com
480p
R

Той, що воскрес

Рік:
Ор. назва:
Resurrection Man
Країна:
Велика Британія
Режисер:
Марк Еванс
Тривалість:
01:37:50
Переклад:
Українська мова Багатоголосий закадровий | НЛО-ТВ
Релігійні війни та конфлікти не припиняються з часів зародження людства. Заради своїх переконань люди готові проливати кров, воювати і чинити багато зла, яке не може бути виправдане нормами їхньої віри. Цей фільм - історія Віктора Келлі. Він - ревний протестант. Але на відміну від інших протестантів, він відчуває глибоку ненависть до католиків і вирішує здійснити серію вбивств на релігійному ґрунті. Його релігійне походження робить його не лише одним із серійних убивць, але й легендою для деяких.
Райан - молодий журналіст, який робить все можливе, щоб притягнути Віктора до відповідальності. Райан - молодий журналіст, який докладає всіх зусиль, щоб притягнути Віктора до відповідальності. ©Kino4ua Той, що воскрес 1998 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
18+
IMDb5.3
Основний торрент
  • Плеєр
  • Трейлер
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?