Kino4ua.com
480p
PG-13

Експерименти Лейн (1 Сезон)

Рік:
Ор. назва:
Serial Experiments Lain
Країна:
Японія
Категорія:
Режисер:
Накамура Рютаро
Тривалість:
1 серія: ~ 24:00 (цілком серій: 13)
Переклад:
Українська мова Двоголосий закадровий | Gwean & Maslinka
Переклад:
Російською - Оригінал
Ян Лайонс одружився з донькою місцевого магната з виробництва індичатини, який був дуже важливим серед мешканців села. На жаль, він забув запитати її дозволу. Адже Ян і Ліза одружилися в Лондоні. На прохання Лізи вони вирішують повернутися в село. Це тихе провінційне село. Здається, що на молоду пару тут чекає лише короткочасний гнів батьків.
Однак Ян стикається з несподіваною дивиною в сільському житті. По-своєму милі, але не обов'язково смішні чи драматичні. Саме це дозволяє віднести серіал до категорії драми. Однак Ян, який у дошлюбному житті керував комедійним клубом, все ж дозволяє нам дивитися на те, що відбувається, з певним гумором. Ось де справді сяє королева комедії. ©Kino4ua Експерименти Лейн (1 Сезон) 1998 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
12+
IMDb8.1
1 сезон
  • Плеєр
  • Трейлер
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?