Kino4ua.com
FullHD 1080p
R

Знаменитість

Рік:
Ор. назва:
Celebrity
Країна:
США
Режисер:
Вуді Аллен
Тривалість:
01:53:26
Переклад:
Українська мова Двоголосий закадровий | Enter Film
Переклад:
Original English Оригінал, Субтитри
Переклад:
Російською - Оригінал
Лі Саймон працює журналісткою та письменницею водночас. Їй не щастить у коханні, а кар'єра розвивається не так швидко, як хотілося б. Посеред усього цього Лі вирішує кардинально змінити своє життя і приєднується до місцевої мистецької еліти. Однак, знайомлячись з її членами та їхнім способом мислення, вона розуміє, що там немає нічого, окрім скандалів, пліток і розчарувань. Які ще неприємні відкриття чекають на письменницю і чи вдасться їй завершити розпочатий роман? В одній з частин фільму з'являється Дональд Трамп, а Шарліз Терон, яка працювала моделлю і заприсяглася ніколи не грати модель у кіно, порушує цю обіцянку на особисте прохання Вуді Аллена. ©Kino4ua Знаменитість 1998 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
18+
IMDb6.3
Основний торрент
  • Плеєр 1
  • Плеєр 2
  • Трейлер
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?