Kino4ua.com
FullHD 1080p
R

Перипетії кохання

Сюжет цього художнього фільму розповідає про найнеобхідніше, найсвітліше і найсильніше почуття - кохання, використовуючи різні історії з життя дуже різних людей, які не знають один одного. Але якщо ти відчув кохання, ти повинен отримати від нього максимум користі у будь-який спосіб, який тільки можеш. Героїв фільму об'єднує саме цей брак почуттів і нерозуміння, романтика і щирість. Отже, літня пара святкує 40-ту річницю свого весілля і готується скласти нові обітниці.
Юнак Кінан і дівчина Джоан обожнюють нічне життя, бари і дискотеки, міцні коктейлі, цікаві знайомства і відчайдушно шукають свою другу половинку. Г'ю, зрілий чоловік, проводить ночі в пабах, скаржачись на своє життя незнайомцям. Мати проводить свої останні години з сином-геєм, який помирає від СНІДу. Чоловік і жінка, які зустрічаються на вихідних лише для того, щоб зайнятися сексом. Є багато інших, чиє життя наповнене порожнечею і самотністю, яку потрібно заповнити любов'ю. ©Kino4ua Перипетії кохання 1998 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
16+
IMDb7.0
Основний торрент
  • Плеєр 1
  • Плеєр 2
  • Трейлер
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?