Kino4ua.com
HD 720p
R

Кайт

Рік:
Ор. назва:
Kite
Країна:
Японія
Категорія:
Режисер:
Юмецу Ясуомі
Тривалість:
00:47:34
Переклад:
Українська мова Двоголосий закадровий | Gwean & Maslinka
Саву, молоду дівчину, яка кілька років тому втратила сім'ю, бере до себе безкомпромісний і цинічний поліцейський Акаї. Але у нього є власні егоїстичні цілі. Він хоче підготувати елітну армію вбивць, які знищуватимуть мерзоту, перед якою не встоїть закон і правосуддя. Незабаром його невидимим знаряддям вбивства стає молода і приваблива Сава. Для неї немає неможливого завдання, адже в одну мить вона перетворюється зі зразкової школярки на холоднокровну вбивцю. Вона закладає вибухові бомби в тіла жертв, які не мають жодного шансу вижити. Сава завжди діяв наодинці. Поява нового напарника, спритного і безстрашного Обрі, кардинально змінює її життя. Несподівано у нього з'являється друг і невідомі почуття. ©Kino4ua Кайт 1998 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
18+
IMDb6.6
Основний торрент
  • Плеєр
  • Трейлер
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?