Kino4ua.com
FullHD 1080p
G

Суперкрихітки (1 - 6 Сезон)

Рік:
Ор. назва:
The Powerpuff Girls
Країна:
США, Гонконг
Режисер:
Крейг МакКракен, Джон Макінтайр, Ренді Майерс
Тривалість:
00:22:00
Переклад:
Українська мова Професійний дубльований | Плюс-Плюс
Переклад:
Original English Оригінал, Субтитри
Переклад:
Російською - Оригінал
Кумедний мультсеріал про пригоди милих дівчаток, які вирішили, що боротьба зі злочинністю - це їхнє покликання. Як ці діти можуть відстоювати справедливість і рівність? Все просто: вони - супердіти! Квіточка, Маточка та Бульбашка - це лише милі імена для відволікання уваги. Насправді герої - це ті, кому доводиться боротися найважче! Вони можуть носити сукні та ходити до дитячого садочка, але якщо їм випаде нагода зустрітися з поганими хлопцями, ці дівчатка миттєво з ними розправляться! Злочинці в жаху, а громадськість в шоці - ось ефект від суперзлочину! ©Kino4ua Суперкрихітки (1 - 6 Сезон) 1998 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
0+
IMDb7.3
1 сезон
  • Плеєр
  • Трейлер
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?