Kino4ua.com
FullHD 1080p
PG-13

Великий тато

Рік:
Ор. назва:
Big Daddy
Країна:
США
Режисер:
Денніс Дуган
Тривалість:
01:33:05
Переклад:
Українська мова Багатоголосий закадровий | Новий канал
Переклад:
Original English Оригінал, Субтитри
Переклад:
Російською - Оригінал
Він працює на простій низькооплачуваній роботі, не цікавиться грошима і більшу частину свого часу проводить, спілкуючись з друзями та байдикуючи.
Зараз Санні вже за тридцять, але її важко назвати по-справжньому дорослою. У той час як усі навколо роблять кроки вперед, створюють сім'ї та отримують престижну роботу, вона безнадійно відстала від них. Тоді головна героїня вирішує змінити своє життя після того, як її хлопець розлучається з нею. Тоді її найкраща подруга народжує дитину від свого хлопця, якому сім років. Санні рятує подругу і деякий час доглядає за дитиною. ©Kino4ua Великий тато 1999 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
0+
IMDb6.4
Основний торрент
  • Плеєр 1
  • Плеєр 2
  • Трейлер
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?