Kino4ua.com
FullHD 1080p
R

Вірус

Рік:
Ор. назва:
Virus
Країна:
США
Режисер:
Джон Бруно
Тривалість:
01:39:22
Переклад:
Українська мова Двоголосий закадровий | 1+1
Переклад:
Original English Оригінал, Субтитри
Переклад:
Російською - Оригінал
Історія розповідає про невеликий корабель і дії американських пасажирів на його борту. Корабель дивом виживає під час жахливого тайфуну. Момент жаху минає, і всі пасажири залишаються у стресовому стані. Але їхня паніка повністю зникає, як тільки вони зустрічають давно покинутий російський корабель. Очі екіпажу сповнені очікування. Адже цей російський корабель перебуває в розшуку і виконує спеціальну розвідувальну місію. Іншими словами, якщо їм вдасться привести корабель до берега, вони отримають обіцяні 30 мільйонів доларів. Але Стів і Кіт довірилися своїм інстинктам, які підказали їм відмовитися від ідеї доставити зламаний корабель.
І їхні інстинкти не підвели. Корабель розбився, бо на нього вплинула мутація з іншої планети. Що робити: наважитися і взяти гроші чи прислухатися до здорового глузду? Часто мрії про гроші виявляються сильнішими за логіку чи інтуїцію. ©Kino4ua Вірус 1999 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
18+
IMDb5.0
Основний торрент
  • Плеєр 1
  • Плеєр 2
  • Трейлер
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?