Kino4ua.com
FullHD 1080p
PG-13

Анна та Король

Рік:
Ор. назва:
Anna and the King
Країна:
США
Режисер:
Енді Теннант
Тривалість:
02:28:07
Переклад:
Українська мова Багатоголосий закадровий | ICTV
Переклад:
Original English Оригінал, Субтитри
Переклад:
Російською - Оригінал
Події художнього фільму Анна і Король відбуваються у ХІХ столітті в тайській державі Сіам. Молода англійка, вдова Анна Леонуенс прибула разом із сином Луї в екзотичний Сіам, де збирається навчати дітей правлячого короля Монгкута англійської мови. Двом людям з абсолютно різних світів і соціальних класів доведеться тісно спілкуватися один з одним. В Анні проявляється впевненість у собі, сила і рішучість, притаманна європейським жінкам, і це дуже подобається королю Монгкута. Поступово Анна сильно зближується з діточками короля, та й з владикою держави у них складаються досить теплі стосунки, які переростають у сильні почуття. У житті короля Монгкута ця сильна, незалежна жінка зіграла дуже велику роль, вона завоювала його серце і врятувала його життя під час змови. Згідно з традиціями східної держави, а також етикетом монархії, Анна і король не можуть бути разом через сильні відмінності в походженні. Але за кохання варто боротися! ©Kino4ua Анна та Король 1999 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
12+
IMDb6.7
Основний торрент
  • Плеєр 1
  • Плеєр 2
  • Трейлер
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?