Kino4ua.com
480p
PG-13

Марія, мати Ісуса

Рік:
Ор. назва:
Mary, Mother of Jesus
Країна:
США
Режисер:
Кевін Коннор
Тривалість:
01:27:58
Переклад:
Українська мова Багатоголосий закадровий | НТН
Переклад:
Original English Оригінал
Переклад:
Російською - Оригінал
Сюжет фільму, заснований на Біблії, пропонує глядачам новий погляд на Новий Завіт і детально розповідає історію Марії, матері Ісуса з Назарету. Фільм зосереджується на стосунках між Христом та його матір'ю. Проста, бідна жінка була обрана Богом, щоб стати матір'ю Христа. Марія була дуже молодою дівчиною, коли дізналася, що вагітна. Старець був заручений з нею, а молода діва носила дитину в лоні. Діві було дуже важко впоратися із завданням, покладеним на неї Господом. Після народження дитини сім'я Сина Божого змушена була довгий час залишатися прихованою. Причиною цього було те, що вороги Месії, які чекали Його появи, намагалися вбити Його, коли Він був ще немовлям. Юдея була завойована Римом, і в повітрі витав дух змін, коли єврейський народ очікував на Спасителя. ©Kino4ua Марія, мати Ісуса 1999 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
12+
IMDb5.5
Основний торрент
  • Плеєр 1
  • Плеєр 2
  • Трейлер
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?