Kino4ua.com
FullHD 1080p
PG-13

Танго втрьох

Рік:
Ор. назва:
Three to Tango
Країна:
Австралія, США
Режисер:
Деймон Сантостефано
Тривалість:
01:38:26
Переклад:
Українська мова Двоголосий закадровий | 1+1
Переклад:
Original English Оригінал, Субтитри
Переклад:
Російською - Оригінал
Двоє архітекторів-початківців борються за схвалення свого першого проекту. Їхні конкуренти готові піти на все, щоб отримати схвалення, і звинувачують їх у гомосексуалізмі! Великі компанії, що фінансують проекти, із задоволенням наймають так званих гомосексуалістів, бо їм потрібен надійний нагляд їхніх коханок.
Проект був схвалений, і його популярність (хоч і сумнівна) була гарантована. Викрити обман - означає втратити все. Але як виконавець головної ролі може залишатися в ролі, коли він по вуха закоханий у дівчину, за якою має наглядати? ©Kino4ua Танго втрьох 1999 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
16+
IMDb6.0
Основний торрент
  • Плеєр
  • Трейлер
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?