Kino4ua.com
HD 720p
PG-13

Засніжені кедри

Рік:
Ор. назва:
Snow Falling on Cedars
Країна:
США
Режисер:
Скотт Хікс
Тривалість:
02:07:20
Переклад:
Українська мова Багатоголосий закадровий | ТРК Україна
Переклад:
Original English Оригінал, Субтитри
Переклад:
Російською - Оригінал
У маленьке тихе приморське місто приходить смерть. Місцевий рибалка на ім'я Карл Хайне знайдений мертвим. Його тіло виявили в сітках, які заплуталися. На голові Карла була велика рана. За вбивство засуджують іншого рибалку Казуо. У містечку починається суд, на засідання приходить місцевий молодий журналіст на ім'я Ішмаел Чемберс. Однак у нього є свої причини приходити на судовий процес - він закоханий у дружину підсудного. Журналіст починає своє особисте розслідування цього загадкового вбивства. ©Kino4ua Засніжені кедри 1999 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
16+
IMDb6.7
Основний торрент
  • Плеєр 1
  • Плеєр 2
  • Трейлер
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?