Kino4ua.com
FullHD 1080p
R

Планкет та Маклейн

Рік:
Ор. назва:
Plunkett & MacLeane
Країна:
Велика Британія
Режисер:
Джейк Скотт
Тривалість:
01:41:26
Переклад:
Українська мова Двоголосий закадровий | Новий канал
Переклад:
Original English Оригінал, Субтитри
Переклад:
Російською - Оригінал
Фільм знятий (як це зазвичай буває) у стилі бойовика і драми. Він розповідає історію двох молодих людей, які свого часу стали відомими грабіжниками. Один з них мав стати фармацевтом, але вирішив змінити своє життя. Його звуть Планкетт. Інший - Маклін. Він по вуха в боргах і тепер змушений жити в бігах. Обидва чоловіки - неабиякі. Вони здійснюють найзухваліші пограбування, і ніхто не може встояти проти них. Але є унікальна "коштовність", до якої навіть ці двоє талановитих грабіжників не можуть дістати руки. Ребекка, донька генерального прокурора. Закономірно, що вона стає їхньою головною мішенню. Фільм яскравий, енергійний і живий. Дія фільму привертає увагу з самого початку і не відпускає до самого кінця. Історія, яка не потребує реальних доказів або твердої логіки; хороший фільм кінця 20-го століття. ©Kino4ua Планкет та Маклейн 1999 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
16+
IMDb6.3
Основний торрент
  • Плеєр
  • Трейлер
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?