Kino4ua.com
480p
PG-13

Відсутня ланка

Рік:
Ор. назва:
Missing Link
Країна:
Нідерланди, Бельгія
Режисер:
Гер Поппелаарс
Тривалість:
01:28:03
Переклад:
Українська мова Багатоголосий закадровий | TV4
Переклад:
Original English Субтитри
Фільм - чудова знахідка для шанувальників оригінальної історії. Таких історій дуже мало, а сюжет цього фільму дуже насичений подіями. Історія розповідає про хлопчика на ім'я Рік, який живе зі своєю матір'ю в Нідерландах. Хлопчик не має батька і дуже мало знає про нього. Його батько - пілот Королівських військово-повітряних сил, але так і не повернувся з війни. Одного разу Рік помічає газетну вирізку про те, що вчені відправляють експедицію до Африки на пошуки "відсутньої ланки" - істоти, яка ще не є людиною, але вже й не мавпою. Чомусь Рік переконаний, що ці пошуки відбуватимуться не в тому місці. Щоб пролити світло на помилки вчених, хлопець вирушає з дому на зустріч зі своїм професором. У подорож він бере з собою щоденник своєї матері. Цей щоденник допоможе йому подорослішати і змінити свій погляд на навколишній світ. ©Kino4ua Відсутня ланка 1999 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
16+
IMDb6.1
Основний торрент
  • Плеєр 1
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?