Kino4ua.com
FullHD 1080p
R

Офісний простір

Рік:
Ор. назва:
Office Space
Країна:
США
Режисер:
Майк Джадж
Тривалість:
01:29:15
Переклад:
Українська мова Багатоголосий закадровий | ТЕТ
Переклад:
Original English Оригінал, Субтитри
Переклад:
Російською - Оригінал
Комедія розповідає про компанію, яка наймає двох консультантів на ім'я Бінс, що мають допомогти компанії скоротити витрати. Однак їхня єдина робота полягає в тому, щоб вирішувати, кого з працівників звільнити.
Пітер - перший кандидат на звільнення. Він не має жодної мотивації до роботи і не дуже добре ладнає зі своїм менеджером чи керівником. Але, на диво, після низки дивних подій, ... його підвищують.
Здивований зрослими повноваженнями, Пітер вирішує разом з колегами розробити систему, яка дозволить йому непомітно викрадати великі суми грошей з компанії. Все йде не так, як планувалося, але врешті-решт він отримує те, на що заслуговує. ©Kino4ua Офісний простір 1999 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
16+
IMDb7.6
Основний торрент
  • Плеєр 1
  • Плеєр 2
  • Трейлер
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?