Kino4ua.com
HD 720p
R

Свідок

Рік:
Ор. назва:
Eye of the Beholder
Країна:
Канада, Велика Британія, Австралія
Режисер:
Стефан Еллiотт
Тривалість:
01:40:09
Переклад:
Українська мова Двоголосий закадровий | ТВі
Переклад:
Original English Оригінал
Переклад:
Російською - Оригінал
Стівен Вілсон - агент під прикриттям і спостерігач. Його наступне завдання - вистежити Джоанну Елліс, яку підозрюють у шантажі високопоставленого урядовця. Але коли він приступає до виконання своєї місії, то виявляє, що завдання далеко не просте. Елліс - не звичайна шантажистка, а смертоносна і загадкова красуня, яка досконало володіє мистецтвом перевтілення і спокушання чоловіків. Агент Вілсон продовжує стежити за Джоанною, яка постійно змінює свою зовнішність. Але незабаром Стівен відчуває, що не в силах протистояти цьому потягу, і, немов загіпнотизований, продовжує рухатися назустріч своїй долі... ©Kino4ua Свідок 1999 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
16+
IMDb5.0
Основний торрент
  • Плеєр 1
  • Плеєр 2
  • Трейлер
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?