Kino4ua.com
HD 720p
PG-13

Крутий вчитель Онідзука (1 Сезон)

Рік:
Ор. назва:
Great Teacher Onizuka / GTO
Країна:
США
Категорія:
Режисер:
Абе Норіюкі
Тривалість:
1 серія: ~23 хв (цілком серій: 43)
Переклад:
Українська мова Багатоголосий закадровий | QTV
Переклад:
Російською - Оригінал
Ейкічі Онізука, 22 роки, високий блондин з пірсингом у волоссі, чорний пояс з карате, колишній ватажок хуліганів, мріє... ні, не про те, щоб стати лідером клану якудза. І він не мільярдер і не прем'єр-міністр Японії. Почнемо з самого початку: Онідзука вирішує стати вчителем!
Звісно, це нелегке завдання. Не всі керівники навчальних закладів готові прийняти його інноваційні методи викладання, а багато хто з них вважає його знання недостатніми. Тим більше, що класи, які вона очолює, є найскладнішими класами в усій школі... Ні, найскладніший клас у всьому світі. І це робить його крутим вчителем! ©Kino4ua Крутий вчитель Онідзука (1 Сезон) 1999 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
16+
IMDb8.5
1 сезон
  • Плеєр
  • Трейлер
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?