Kino4ua.com
FullHD 1080p
PG-13

Смачна штучка

Рік:
Ор. назва:
Simply Irresistible
Країна:
США, Німеччина
Режисер:
Марк Тарлов
Тривалість:
01:35:49
Переклад:
Українська мова Двоголосий закадровий
Переклад:
Original English Оригінал, Субтитри
Аманда Шелтон успадковує ресторан після смерті матері, але Аманда втрачає гроші, бо не вміє готувати так само добре, як її мати. Проте одного дня на ринку Джин О'Рейлі, яка називає себе подругою матері, дарує їй чарівного краба, який вимовляє заклинання щоразу, коли вона чіпляє його клешнями. Завдяки цьому чарівному крабу Аманда відкриває в собі кулінарний талант. Завдяки цьому чарівному крабу Аманда відкриває в собі талант до кулінарії. Згодом Аманда знайомиться з Томом Бартлеттом, амбітним і красивим власником ресторану, і вони незабаром закохуються. На перший погляд здається, що між Томом і Амандою немає нічого спільного. Однак Бартлетту потрібен певний час, щоб зрозуміти, що Аманда - жінка його життя. ©Kino4ua Смачна штучка 1999 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
12+
IMDb5.2
Основний торрент
  • Плеєр 1
  • Трейлер
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?