Kino4ua.com
FullHD 1080p
R

Поки не настала ніч

Рік:
Ор. назва:
Before Night Falls
Країна:
США
Режисер:
Джуліан Шнабель
Тривалість:
02:13:17
Переклад:
Українська мова Багатоголосий закадровий | НеЗупиняйПродакшн
Переклад:
Original English Оригінал, Субтитри
Переклад:
Російською - Оригінал
Цей біографічний фільм розповідає про трагічне і складне життя відомого кубинського поета Рейнальдо Аренаса, торкаючись найчутливіших точок душі глядача.
Цей відомий поет народився у повній бідності та голоді в країні Революції. Він почав писати вірші в ранньому віці, і вже в дитинстві його вірші завойовували увагу та захоплення всіх, кого він зустрічав. Пізніше його підтримували такі легендарні постаті, як Фідель Кастро. Кожен рядок його творів наповнений любов'ю до своєї країни та закликом до справжньої революції в політиці та людській свідомості. З цієї причини його навіть називають душею кубинської революції.
Однак на Кубі, яка пережила довгу і переможну війну, поет зіткнувся з набагато складнішими часами, ніж за тоталітарного режиму. Він несподівано вирішив відкрито зізнатися у своїй нетрадиційній орієнтації, але його колишні друзі та соратники на чолі зі знаменитим Фіделем Кастро зуміли оголосити закон про заборону гомосексуалізму і спільними зусиллями запроторили нещасного юнака за ґрати. Два роки він відбував покарання у кубинській в'язниці і мріяв вийти на волю, щоб покарати своїх друзів, які нещодавно об'єднали свої зусилля для побудови нового, світлого майбутнього. Після звільнення Рейнальдо кардинально змінює свої плани і тікає до США, сподіваючись знайти там власне щастя. Але навіть за кордоном демонічне провидіння не залишає його - часу у нього залишилося небагато. ©Kino4ua Поки не настала ніч 2000 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
18+
IMDb7.1
Основний торрент
  • Плеєр 1
  • Плеєр 2
  • Трейлер
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?