Kino4ua.com
FullHD 1080p
PG-13

Отець Піо

Рік:
Ор. назва:
Padre Pio / Padre Pio: Miracle Man
Країна:
Італія
Режисер:
Карло Карлеі
Тривалість:
3:20:48
Переклад:
Українська мова Багатоголосий закадровий | Інтер
Фільм заснований на реальних подіях. Будучи сільським хлопчиком, Франческо мав видіння Ісуса та Марії, але його також переслідував і катував диявол. Вже тоді Франческо був переконаний, що стане священиком. Після вступу до капуцинів стало зрозуміло, що падре Піо (його нове ім'я) володіє силами, які неможливо пояснити раціонально: він міг зцілювати хворих і знати імена незнайомих людей, їхні проблеми та майбутнє. Співчуття і ревні молитви отця Піо зворушували людей. Отець Піо був затаврований, і на його тілі були викарбувані шрами Ісуса. Зростаюча кількість послідовників Піо і зростаюча слава ускладнювали відносини між Піо і Ватиканом. Багато хто в Церкві того часу вважав Піо істериком і хитруном, оскільки він показав свої шрами лише тоді, коли вони тільки з'явилися. Падре Піо зазнав переслідувань і довгий час йому не дозволяли стати священиком. Але люди вірили в Піо і його чудеса. ©Kino4ua Отець Піо 2000 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
12+
IMDb7.8
Основний торрент
  • Плеєр 1
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?