Kino4ua.com
FullHD 1080p
PG-13

Що приховує неправда

Рік:
Ор. назва:
What Lies Beneath
Країна:
США
Режисер:
Роберт Земекіс
Тривалість:
02:09:59
Переклад:
Українська мова Двоголосий закадровий | 1+1
Переклад:
Original English Оригінал, Субтитри
Переклад:
Російською - Оригінал
Головні герої цього захопливого трилера - подружжя, яке давно перебуває у шлюбі. Коли їхня єдина донька залишає рідну домівку, щоб продовжити навчання в іншому місті, між містером і місіс Спенсер починає панувати ледь вловиме відчуття відчуження. Коли Клер виявляє докази зради чоловіка, теплота між ними зникає. Норман, викладач наукових досліджень, незабаром відмовляється від своєї пристрасті, не бажаючи завдавати болю дружині. Але слід у її серці залишився.
Після розриву з улюбленою Кейтлін мати почала відчувати самотність. Це спровокувало депресію. Клер здавалося, що навколо неї планується або вже скоєно вбивство. Клер була шокована, коли з'явився сусід з килимком у чоботі. ©Kino4ua Що приховує неправда 2000 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
16+
IMDb6.6
Основний торрент
  • Плеєр
  • Трейлер
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?