Kino4ua.com
FullHD 1080p
R

100 дівчат і одна в ліфті

Рік:
Ор. назва:
100 Girls
Країна:
США
Режисер:
Майкл Девіс
Тривалість:
01:34:46
Переклад:
Українська мова Двоголосий закадровий | Новий канал
Переклад:
Original English Оригінал, Субтитри
Переклад:
Російською - Оригінал
Метью, студент університету, опиняється в ліфті з жінкою своєї мрії. Але там немає світла, і він не може розгледіти її обличчя. Вранці він вирішує розшукати незнайомку, яка підкорила його серце. Єдине, що він знає про неї, це те, що вона одна зі 100 членів жіночого товариства. Герой вирішує зайти всередину і знайти її.

Одного разу першокурсник Метью застряг у ліфті. Він опинився посередині ліфта і застряг, і це добре. Однак Метью застряг не сам, а з дівчиною. Незабаром вони зблизилися, і коли Метью прокинувся, ліфт був повністю відремонтований, а дівчина вже зникла. Хто захоче миритися з такою ситуацією? Тому головний герой не погоджується. Він починає шукати свою нову знайому, картаючи себе за те, що не розгледів її як слід перед відключенням світла. Метью вирушає до університетського гуртожитку, де мешкає понад сотня дівчат, у пошуках тієї дівчини, єдиним спогадом про яку є її спідня білизна. Потім Метью починає спостерігати і аналізувати кожну кімнату гуртожитку, щоб спробувати визначити, чи є дівчина в ліфті тією самою, щоб бути впевненим, що він знайде ту саму єдину і неповторну. Спочатку Метью нічого не розуміє, але його допитливий і хтивий розум ніколи не здається. ©Kino4ua 100 дівчат і одна в ліфті 2000 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
16+
IMDb5.8
Основний торрент
  • Плеєр 1
  • Плеєр 2
  • Трейлер
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?