Kino4ua.com
FullHD 1080p
R

Секс і місіс «Ікс» / Парі Матч

Рік:
Ор. назва:
Sex & Mrs. X
Країна:
США
Режисер:
Артур Аллан Сейдельман
Тривалість:
01:30:27
Переклад:
Українська мова Двоголосий закадровий
Переклад:
Original English Оригінал
Донедавна, коли Джоанна святкувала десяту річницю свого весілля, вона повністю усвідомлювала, що є успішною журналісткою та ідеальною дружиною. Але коли чоловік покинув її заради іншої жінки, світ Джоанни зруйнувався. Тому вона вирушила до Парижа, щоб взяти інтерв'ю у "мадам" Сімони, успішної та високооплачуваної дівчини за викликом. Наставляючи спокусливу молоду красуню, досвідчена Сімона незабаром дізнається, як знайти підхід до Джоанни. Джоанна також дізнається, що під маскою холодності ховається дуже тендітна жінка, яка прагне бути коханою. Її союз із Сімоною та дивовижна, кривава атмосфера Парижа допомагають Джоанні відновити віру в себе і відкрити душу для щастя та любові. ©Kino4ua Секс і місіс «Ікс» / Парі Матч 2000 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
16+
IMDb5.6
Основний торрент
  • Плеєр 1
  • Трейлер
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?