Kino4ua.com
HD 720p
PG-13

Ватель

Рік:
Ор. назва:
Vatel
Країна:
Франція, Великобританія, Бельгія
Режисер:
Роланд Жоффе
Тривалість:
01:57:08
Переклад:
Українська мова Багатоголосий закадровий | 1+1
Переклад:
Original English Оригінал, Субтитри
Переклад:
Російською - Оригінал
1671 рік, Франція. Країна готується до важкої війни з Нідерландами. Король Людовик XIV хоче призначити принца де Конде головнокомандувачем. Однак, як описано у фільмі "Ватель", перший міністр Кольбер виступає проти цього. За його словами, Конде занадто старий для цієї посади і страждає на подагру. Тоді король вирішує відвідати резиденцію принца де Шантійї, де приймає остаточне рішення. Конде вже давно втратив свій вплив при дворі. Це його останній шанс отримати посаду головнокомандувача. Але у принца є серйозна проблема: він не має для цього фінансових ресурсів.
Єдина людина, яка може допомогти Конде - його менеджер Ватель. Він відомий шеф-кухар і знає, як створити чудовий театр. Ватель зробив неможливе. Він організував розкішний прийом для двох з половиною тисяч аристократів. Це справило сильне враження на Людовика XIV. Короля супроводжували його фаворитки Луїза де Лавальє, маркіза де Монтеспан та Анна де Монтессьє. Ватель був фаворитом останньої. На останню вечерю несподівано не привезли рибу та раків, що все зіпсувало. ©Kino4ua Ватель 2000 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
12+
IMDb6.6
Основний торрент
  • Плеєр 1
  • Плеєр 2
  • Трейлер
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?