Kino4ua.com
480p
R

Іржавий алюміній

Рік:
Ор. назва:
Rancid Aluminium
Країна:
Велика Британія
Режисер:
Едвард Томас
Тривалість:
01:27:33
Переклад:
Українська мова Багатоголосий закадровий | TV5
Переклад:
Російською - Оригінал
Коли хтось успадковує щось цінне, він ніколи не очікує, що це принесе з собою багато проблем і турбот. Але саме це трапляється з Пітом Томпсоном, коли він успадковує від батька велику компанію. Як власник компанії, наш герой незабаром розуміє, що в компанії є багато проблем, які необхідно терміново вирішувати. Піт вирішує проконсультуватися з Шоном, який перебрав на себе всі справи компанії за часів його батька. Шон дає йому лише одну пораду: Життя Піта буде в небезпеці, якщо він не отримає допомоги від росіян. ©Kino4ua Іржавий алюміній 2000 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
16+
IMDb3.5
Основний торрент
  • Плеєр 1
  • Плеєр 2
  • Трейлер
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?