Kino4ua.com
FullHD 1080p
R

Експеримент

Рік:
Ор. назва:
Das Experiment
Країна:
Німеччина
Режисер:
Олівер Хіршбігель
Тривалість:
01:58:46
Переклад:
Українська мова Двоголосий закадровий | НТН
Переклад:
Original English Субтитри
Переклад:
Російською - Оригінал
У 1971 році група стенфордських вчених провела оплачений військовими експеримент, щоб спробувати зрозуміти природу конфліктів у виправних установах.
Фільм частково базується на їхньому дослідницькому досвіді, але додає до сюжету більше насильства та відвертості.
Психологи набрали 20 осіб через газети для проведення серії експериментів. Платня була скромною, а робота не здавалася складною. Багато хто відповідав на оголошення заради грошей, дехто від нудьги, а таксист Тарік Фахд - з цікавості. Таксист Тарік Фахд приєднався з цікавості. Колись він був журналістом і цікавився всім, що могло б стати гарною історією.
Після того, як необхідна кількість учасників була досягнута, їх розділили на дві групи: 12 в'язнів і 8 охоронців.
Дванадцять стали в'язнями, а вісім - охоронцями. Всі вони думали, що це буде весела розвага з призами. Але на другий день експерименту ситуація загострилася. Те, що почалося як жарт, перетворилося на образи і побиття. Приниження і тортури стали нормою. Пізніше влада зрозуміла, що повністю втратила контроль як над підопічним, так і над експериментом. ©Kino4ua Експеримент 2000 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
18+
IMDb7.7
Основний торрент
  • Плеєр
  • Трейлер
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?