Kino4ua.com
480p
PG

Дрібні шахраї

Авантюрист і злодій Рей Вінклер працює посудомийником. Одного дня він розбагатів і вигадує зухвалий план - прорити тунель під сховищем, щоб винести звідти все, що там зберігається. Щоб реалізувати свій план, Рей з групою друзів-однодумців відкриває піцерію та цукерню в сусідній з банком будівлі. Головний герой кримінальної комедії Петті Крокс залишає дружину, щоб керувати бізнесом. Продаж піци та печива дуже захоплює жінку, і незабаром вона досягає неймовірного успіху, щодня до крамниці приходять численні клієнти. Тим часом плани її спільників опиняються на межі провалу. Невдахи-шахраї навіть не здогадуються, які сюрпризи готує їм доля. ©Kino4ua Дрібні шахраї 2000 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
12+
IMDb6.6
Основний торрент
  • Плеєр 1
  • Плеєр 2
  • Трейлер
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?