Kino4ua.com
480p
G

Котик Селкі

Рік:
Ор. назва:
Selkie
Країна:
Австралія
Режисер:
Дональд Кромбі
Тривалість:
01:23:30
Переклад:
Українська мова Багатоголосий закадровий | Новий канал
Коли 16-річний Джеймі дізнався, що його мама отримала роботу на острові Джексон біля узбережжя Австралії, він не хотів переїжджати і прощатися зі своїми друзями, дівчиною та рок-гуртом. Але Джеймі й гадки не мав, які виклики чекають на нього на острові. Зовсім не ті, з якими може зіткнутися звичайний молодий чоловік! Як тільки Джеймі заходить у море, він миттєво перетворюється на морського лева. Джеймі наляканий цим перетворенням, але дідусь каже йому, що боятися нічого. Насправді Джеймі походить зі стародавнього шотландського клану напівлюдей-напівзвірів, яких називають селкі. Виконавши стародавній магічний ритуал, він може звільнитися від спадщини своїх предків. Але чи варто відмовлятися від своїх магічних здібностей? У фільмі зіграли Саймон Мур, Челсі Бурланд та Мар'яна Рего. Режисером фільму є Дональд Кромбі. ©Kino4ua Котик Селкі 2000 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
0+
IMDb5.9
Основний торрент
  • Плеєр 1
  • Трейлер
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?