Kino4ua.com
HD 720p
R

Чоловік, який плакав / Людина, яка плакала

Рік:
Ор. назва:
The Man Who Cried
Країна:
Велика Британія, Франція
Режисер:
Саллі Поттер
Тривалість:
01:40:28
Переклад:
Українська мова Багатоголосий закадровий | АМС
Переклад:
Original English Оригінал, Субтитри
Переклад:
Російською - Оригінал
Фільм оповідає про нелегку долю єврейської дівчинки Сюзі, чия молодість припала на початок Другої світової війни. Через гоніння на євреїв маленька Сюзі опиняється одна в чужій Англії і виховується в прийомній сім'ї. З дитинства вона мовчазна, і її думки та почуття надійно приховані від галасливих англійських однолітків. Досягнувши повноліття, вона у складі танцювального гурту вирушає до Парижа. Тут її колегою виявляється Лола, емігрантка з Росії. Крім того, Сюзі зустрічає Чезара, який так само, як і вона, чужий європейському (та й будь-якому іншому) суспільству. Через цю спільність і виникає тяжіння між ними, з якого виростає надламана і неможлива історія кохання.

Життя в окупованому Парижі, кохання до цигана "та інші неприємності" не збивають героїню з головного шляху - упродовж усього дитинства Сюзі мріяла тільки про одне - знайти батька, єврея Абрамовича. Але чи принесе ця зустріч хоч якесь полегшення, ми, звісно, дізнаємося тільки наприкінці фільму. ©Kino4ua Чоловік, який плакав / Людина, яка плакала 2000 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
16+
IMDb6.1
Основний торрент
  • Плеєр 1
  • Плеєр 2
  • Трейлер
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?