Kino4ua.com
480p
R

Амон: Апокаліпсис Людини-Диявола

Рік:
Ор. назва:
Amon: Apocalypse of Devilman
Країна:
Японія
Категорія:
Режисер:
Такешіта Кен'їчі
Тривалість:
00:56:55
Переклад:
Українська мова Багатоголосий закадровий | FanVoxUA
Демонічні істоти повернулися до людського світу. Вони навчилися маскуватися під людей і приховувати свою справжню сутність. Місто Токіо перебуває у страху та відчаї. Всі бояться один одного. Бо немає жодної гарантії, що це не демон, а звичайна людина. Безжальні демонічні створіння намагаються встановити своє панування на планеті.
Але лише одна людина може впоратися з демонічними полчищами. Його звуть Фудо М'ю. Він був звичайним, невибагливим юнаком, який не любив конфліктів. Але атмосфера в місті і трагедія, яка його спіткала, послабили його людські сили. Як наслідок, він перестав бути нормальною людиною. Тоді на волю вийшло його демонічне альтер-его Амон. Амон, демонічне альтер-его, несе жах і руйнування як людям, так і демонам.
І щоб не дати Амону вільно руйнувати все на світі, Акіра повинен використати всю силу свого людського розуму, щоб стримати його. У цьому йому допоможуть яскраві спогади та почуття до близьких йому людей. Чи зможе Акіра Фудо протистояти демонам, не втративши своєї людяності, чи він приречений назавжди втратити розум і пізнати лише хаос і руйнування? ©Kino4ua Амон: Апокаліпсис Людини-Диявола 2000 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
18+
IMDb6.4
Основний торрент
  • Плеєр
  • Трейлер
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?