Kino4ua.com
480p
R

Перший крок (1 Сезон)

Рік:
Ор. назва:
Hajime no Ippo / Fighting Spirit
Країна:
Японія
Категорія:
Режисер:
Сатосі Нісімура
Тривалість:
1 серія: 24:00 (цілком серій: 75)
Переклад:
Українська мова Одноголосий закадровий | Kagawa
Переклад:
Російською - Оригінал
Кімура зарекомендував себе як відмінний боксер першої напівсередньої ваги, і як член клубу Камогава він розпочав інтенсивну підготовку до свого титульного бою. Окрім фізичної підготовки, йому потрібно буде зосередитися на тактичній підготовці та покладатися на удачу. Більше того, він битиметься з досвідченим професіоналом. Цей професіонал є новачком у боксі і ризикує завершити свою кар'єру в одну мить. Машіба буде битися до кінця, щоб виграти цей бій, Казухо ж просто хоче вийти на новий рівень і випробувати себе в бою з найкращими боксерами світу.

Але Кадзухо прагне ще вище, щоб кинути виклик найкращим боксерам світу. Анімація багато розповідає про злети та падіння боксера-початківця, при цьому основна увага приділяється його майбутнім боям. Основна увага приділяється майбутнім боям, і глядачі точно не залишаться байдужими до головних героїв фільму. Це дуже інтригуюча історія, яка запам'ятається багатьом надовго. Справжнє протистояння ось-ось почнеться. Час підтискає. Але хто переможе? Хто стане чемпіоном? ©Kino4ua Перший крок (1 Сезон) 2000 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
16+
IMDb8.8
1 сезон
  • Плеєр 1
  • Плеєр 2
  • Трейлер
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?