Kino4ua.com
HD 720p
PG-13

Ван Піс. Історія про золотого пірата Унана. Фільм 1

Рік:
Ор. назва:
One Piece: The Movie
Країна:
США
Категорія:
Режисер:
Джюнджі Шімідзу
Тривалість:
00:51:00
Переклад:
Українська мова Багатоголосий закадровий | Togarashi
Переклад:
Російською - Оригінал
Унанг був відомий як найбагатший пірат у світі. Його навіть прозвали Золотим Роджером. Однак багатство не покращило його здоров'я, і одного разу він опинився на лікарняному ліжку. Одного разу він опинився на лікарняному ліжку.
Одного разу він настільки розслабився, що розповів персоналу лікарні про свої скарби. Тоді він розповів персоналу лікарні про свої скарби. Унанг багато років працював піратом і накопичив неймовірну кількість золота.
Це золото він сховав на маленькому острові. Там воно повинно було чекати на свого власника, але доля не була до нього прихильною. Після смерті пірата багато чоловіків, серед яких був і герой цього фільму, вирушили на пошуки скарбу. ©Kino4ua Ван Піс. Історія про золотого пірата Унана. Фільм 1 2000 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
12+
IMDb6.6
Основний торрент
  • Плеєр 1
  • Плеєр 2
  • Трейлер
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?