Kino4ua.com
FullHD 1080p
R

Донні Дарко

Рік:
Ор. назва:
Donnie Darko
Країна:
США
Режисер:
Річард Келлі
Тривалість:
02:13:50
Переклад:
Українська мова Багатоголосий закадровий | К1
Переклад:
Original English Оригінал, Субтитри
Переклад:
Російською - Оригінал
Люди зовсім не цікавляться дивацтвами. Ніхто не хоче докопуватися до суті. Та й, на думку багатьох, який сенс розуміти те, чого не існує? Адже кожному з нас набагато комфортніше вірити, що все можна пояснити наукою і керуватися вченими, які можуть захистити нас від усього.
Юний герой фільму несподівано відкриває в собі надзвичайні здібності. Звісно, вони з'явилися не просто так. Більше того, він навіть не може ними керувати. За все, що відбувається, відповідає дивний чоловік у дивному костюмі. Саме він повідомляє Донні, що з нею станеться. І це дуже серйозно: кінець світу. І він наближається з кожним днем. Але ми повинні пам'ятати, що було сказано вище. Люди не хочуть вірити в те, чого вони не розуміють у своїй повсякденній свідомості. Іншими словами, слова дитини для них - "порожній звук". Це просто марення схибленого підлітка. ©Kino4ua Донні Дарко 2001 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
18+
IMDb8.0
Основний торрент
  • Плеєр
  • Трейлер
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?