Kino4ua.com
FullHD 1080p
R

Поспішне рішення

Рік:
Ор. назва:
Snap Decision
Країна:
США
Режисер:
Алан Метцгер
Тривалість:
01:31:13
Переклад:
Українська мова Двоголосий закадровий | ТакТребаПродакшн
Переклад:
Original English Оригінал, Субтитри
Переклад:
Російською - Оригінал
Досить атмосферний і химерний фільм про дуже звичайну ситуацію, в якій маленька дрібниця може призвести до руйнування всього подальшого життя людини. У житті овдовілої матері Джен Бредлі такою дрібницею стала фотографія її дітей, зроблена подругою. Ситуація може бути інтерпретована по-різному, залежно від того, як і в якому світлі її розуміє конкретна людина. Таким чином, просте фото дітей було неправильно витлумачено як жорстоке поводження з дітьми. Жінці загрожує тривалий термін ув'язнення, а справу до суду веде нікчемний детектив, якому байдуже, на чиєму боці правда. Тут глядач змушений замислитися над глобальною проблемою, яка зараз тісно пов'язана з нашим життям. ©Kino4ua Поспішне рішення 2001 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
16+
IMDb6.1
Основний торрент
  • Плеєр
  • Трейлер
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?