Kino4ua.com
HD 720p
PG-13

Чорний лицар

Рік:
Ор. назва:
Black Knight
Країна:
США
Режисер:
Джил Джанґер
Тривалість:
01:35:25
Переклад:
Українська мова Двоголосий закадровий | 1+1
Переклад:
Original English Оригінал
Переклад:
Російською - Оригінал
Ексцентрична комедія, яка змусить вас сміятися з першої сцени. Джамаль (Мартін Лоуренс), прибиральник у парку розваг, незграбно падає у ставок і опиняється в середньовічній Англії. Йому нелегко сховатися, адже він чорношкірий. Однак через цю особливість він потрапляє в халепу, і його приймають за посланця з далекої країни. Його життя, здається, перевертається з ніг на голову: він зустрічає нових друзів, завойовує довіру короля і навіть спокушає принцесу. Аж раптом розкривається справжній посол. Тут починаються сліпучі пригоди Джамала. Однак його розум, творчість, красномовство та різноманітні винаходи не збивають героя зі шляху. Він має вийти переможцем із цієї ситуації. Бо його супроводжує інтелектуальний розвиток, що на століття випереджає його теперішніх друзів. Дуже легка, чесна, сімейна і справді смішна комедія. Без зайвого моралізаторства, без глибокого підтексту і трохи вульгарності. Перегляд цього фільму стане веселою розвагою для всієї сім'ї, для всіх, хто сміятиметься вголос. ©Kino4ua Чорний лицар 2001 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
12+
IMDb4.9
  • Плеєр 1
  • Плеєр 2
  • Трейлер
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?