Kino4ua.com
FullHD 1080p
R

Кістки

Славою слід насолоджуватися доти, доки вона триває. З усіх речей, які може мати людина, вона може зрівнятися зі щастям лише за своєю короткочасністю. Сьогодні тебе поважають, люблять, тобою захоплюються, до твоїх порад прислухаються. Завтра всі про вас забудуть, і лише один ворог зможе переконати їх, що ви - ніщо. Джиммі Бондс був людиною з характером. За своє недовге життя Джиммі створив чудову репутацію і щодня її зміцнював. Він був шанованою і важливою людиною у своєму районі. Але після однієї зради Джиммі зникає. Офіцер поліції виношує грандіозний план вбивства Боунса. Коли йому це вдається і він привласнює певну суму грошей, Лупович зникає. Минуло багато часу з тих пір, як про Кістки забули. ©Kino4ua Кістки 2001 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
18+
IMDb4.4
Основний торрент
  • Плеєр 1
  • Трейлер
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?