Kino4ua.com
FullHD 1080p
R

Джей та Мовчазний Боб завдають удар у відповідь

Рік:
Ор. назва:
Jay and Silent Bob Strike Back
Країна:
США
Режисер:
Кевін Сміт
Тривалість:
01:44:43
Переклад:
Українська мова Професійний дубльований | НЛО-ТВ
Переклад:
Original English Оригінал, Субтитри
Переклад:
Російською - Оригінал
Тим часом ці двоє чоловіків, абсолютно сірі та байдужі. Вони й самі з цим щиро погоджуються. Однак вони не мають ані найменшої схожості зі своїми однолітками. Бо надто вже вони виділяються. До речі, завдяки цій дивній дружбі. Як вони знайшли спільну мову? Адже один любить поспілкуватися і іноді розповідає банальні анекдоти. Боб - тихий, ховається в тіні своїх друзів. Вони називають його "Тихий". У їхньому житті вже давно нічого не змінюється. Але, як не парадоксально, ця нудьга робить їх все більш яскравими та цікавими. Адже цей дует потребує чогось, щоб заповнити її. І ці персонажі виявляються цікавими архетипами героїв коміксів. І це комікси, які дуже відомі у своїх країнах, навіть приносять своїм авторам великі гроші, яких, як завжди відчуває молодь, їм не вистачає. Але чому вони не були проінформовані? З якої причини з ними не уклали контракти? І, перш за все, чому не було виплачено роялті? Не завадило б це з'ясувати. Все одно більше робити нічого. ©Kino4ua Джей та Мовчазний Боб завдають удар у відповідь 2001 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
16+
IMDb6.8
Основний торрент
  • Плеєр 1
  • Плеєр 2
  • Трейлер
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?