Kino4ua.com
480p
PG

Зачарований принц

Рік:
Ор. назва:
Prince Charming
Країна:
США
Режисер:
Аллан Аркуш
Тривалість:
01:27:11
Переклад:
Українська мова Багатоголосий закадровий | НЛО-ТВ
Переклад:
Російською - Оригінал
Джон - принц, який не може забути день свого весілля. Насправді він образив принцесу Гедлін, і вона не може йому цього пробачити. Принцеса накладає страшне прокляття на свого героя та його опікуна Родні. Діти перетворюються на жаб. Принцеса дає їм шанс на порятунок. Лише поцілунок дівчини може зняти прокляття і повернути їх до життя. Але вони повинні одружитися до повного місяця. Принц та його друг проводять 500 років у жаб'ячій шкірі, а нью-йоркський Центральний парк стає їхнім домом. Туди щоранку на велосипеді приїжджає чарівна Кейт, в яку Джон закохався з першого погляду. Але він не поспішає її цілувати, і замість нього її цілує театральна діва Марго. Діти повертаються до свого старого життя, але до весілля Джона і Марго лишаються лічені дні. Чи наважиться принц на цей крок, адже він кохає іншу? ©Kino4ua Зачарований принц 2001 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
0+
IMDb6.0
Основний торрент
  • Плеєр 1
  • Плеєр 2
  • Трейлер
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?